Často kladené dotazy

Rezervace a Platba

Po vyplnění rezervačního formuláře na naší stránce Vám potvrdíme Vaši objednávku emailem nebo telefonicky. Poté Vám zašleme platební údaje pro zálohu ve výši 50% z celkové sumy. Po zaplacení zálohy nebo celé částky převodem na bankovní účet uvedený v potvrzené objednávce se stává rezervace závazná a my Vám zašleme e-mailem poukaz k pobytu.
Po potvrzení rezervace apartmánu platíte zálohu ve výši 50% z celkové sumy převodem na bankovní účet uvedený v potvrzené objednávce. Doplatek za ubytování musí být uhrazen nejpozději v den odjezdu v hotovosti správci Vily Element.
Akceptujeme platbu v CZK nebo Euro. Cena v Euro bude stanovena aktuálním kurzem v den potvrzení rezervace.

 

Ceny

Všechny ceny jsou uvedeny za celý apartmán, NE za osobu. U každého apartmánu je uveden maximální počet osob, které mohou být v daném apartmánu ubytovány včetně přistýlek.
Ne, cena zahrnuje ubytování, el. proud, topení, vodu, závěrečný úklid, lůžkoviny, ručníky, osušky a toaletní potřeby (mýdlo, WC papír), rekreační poplatek. Cena nezahrnuje pojištění, dopravu ani stravování.
Snídaně není zahrnuta ve standardní ceně apartmánu. Je však možné doobjednat si snídaňové balíčky.
Pokud si opakovaně (nejméně 2-krát) objednáte pronájem ve Vile Element, máte nárok na slevu ve výši 10% z aktuálních cen uvedených na našich internetových stránkách. Sleva je vázána na Vaši kontaktní údaje nebo IČO a platí pro všechny další pobyty.
Pokud doporučíte Vilu Element dalšímu klientovi, který uvede Vaši kontaktní údaje resp. IČO v závazné objednávce, dostanete slevu ve výši 10% z aktuálních cen uvedených na našich internetových stránkách při Vašem dalším pobytu. Sleva je vázána na Vaši kontaktní údaje nebo IČO a platí pro všechny další pobyty.
Informace o výši storno poplatků jsou uvedeny na našich internetových stránkách v záložce Smluvní podmínky.

 

Příjezd / Odjezd / Klíče

V záložce Kontakt na našich internetových stránkách najdete mapu Jeseníku s vyznačenou trasou k Vile Element.
Check-in je mezi 15 – 18 hod. Poslední den pobytu je nutné apartmán opustit do 10.00 hod. Pokud chcete přijet dříve nebo odejít později, kontaktujte nás prosím dopředu, pokusíme se Vám vyjít vstříc.
Správce Vily Element Vám předá klíče a apartmán po Vašem příjezdu. Při odjezdu klíče i apartmán převezme opět Správce včetně doplatku zbývající části ceny ubytování. Čas odjezdu je potřeba nahlásit min.den před odjezdem.
Kontaktujte prosím neprodlene Správce +420 724 398573, případně volejte +420 604 995373. Cena za ztracenou sadu klíčů je 500 Kč,- a bude hrazena společně s doplatkem při odjezdu.

 

O Vile Element a apartmánech

Ne, do apartmánů Natur a Vital se dostanete hlavním schodištěm. Apartmán Solid je umístněn v přízemí vily.
Všechny naše apartmány disponují plně vybavenou kuchyní, včetně ledničky s mrazákem, varné konvice, mikrovlnky a nádobí. Apartmán Solid a Natur disponují také myčkou nádobí.
Všechny apartmány disponuji luxusní koupelnou s umyvadlem, sprchovým koutem, vanou a toaletou. Každý apartmán má navíc samostatnou toaletu.
Každý apartmán disponuje nabízí vlastní posezení (Apartmán Vital má lodžii, Apartmán Natur balkón, Apartmán Solid terasu). Kromě těchto prostor je možné využívat také společnou terasu s grilem.
Každý apartmán je vybaven LCD televizí se satelitem, domácím kinem a vysokorychlostním internetovým připojením (drátovým i bezdrátovým).
Všechny apartmány jsou napojeny na centrální plynové vytápění, všechny koupelny mají navíc elektrické vytápění podlahy. Teplotu v každém apartmánu je možné upravit na termostatu dle osobních preferencí hostů.
Ano, ve Vile Element naleznete malou prádelnu, vybavenou automatickou pračkou a žehlícím prknem s žehličkou.
Vila element nabízí vlastní parkovací místa na uzavřeném pozemku.
Naše apartmány lze pronajmout i dlouhodobě, v případě Vašeho zájmu se zvýhodněná cena stanoví individuálně na základě délky pobytu.
Ve vile není recepce, v případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů prosím kontaktujte Správce Vily na telefonních číslech uvedených na naších stránkách.
Ano, v průběhu Vašeho pobytu jsou Vám k dispozici prostory sklípku s kuchyní, sauna s odpočívárnou, herna se stolním tenisem a šipkami. Exteriér Vily Vám nabídne prostornou terasu s grilem, ohniště s posezením, trampolínu a dětské hříště.
Ano. Vila Element je zaměřena pro všechny ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek na horách s nadstandardním komfortem bydlení. Vila je vybavena pro relax (sauna, vinný sklípek, terasa s grilem, ohniště) i zábavu (dětské hříště, veliká trampolína, herna se stolním tenisem, šipky) pro dospělé i děti. Samozřejmostí jsou dětské stoličky a postýlky.

 

Okolí Vily Element

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu. V okolí města Jeseník najdete lyžařská střediska pro všechny zimní sporty, kilometry dobře značených cyklotras a turistických stezek. Dalšími atraktivními aktivitami jsou možnost rybolovu, vyjížďky na koních nebo lanové centrum. Jeseník dlouhodobě patří k vyhledávaným destinacím zejména díky historii lázeňství ale také široké nabídce kulturních a společenských událostí. Detailnější popis možných aktivit najdete v záložce Okolí.
V okolí Vily Element jsou pěšky dostupné dva supermarkety (Billa, Lídl), které jsou otevřeny denně do 20:00 hodin včetně víkendů. Supermarket Kaufland má otevřeno denně do 22 hod.

 

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz je možné objednat emailem info@vilaelement.cz nebo telefonicky na čísle +420 604 995373
Dárkový poukaz Vám bude doručený emailem v pdf formátu ihned po jeho objednaní nebo v tištěné formě poštou, pokut si tak přejete.
Dárkový poukaz lze zaplatit převodem na účet uvedený v záložce Kontakt a také v potvrzení, které Vám bude zasláno emailem. Poukaz musí být uhrazen do 7 dní po obdržení potvrzení emailem, jinak pozbývá platnost.
Dárkový poukaz není možné uplatnit v čase Adventu.
Dárkový poukaz má platnost 1 rok ode dne vystavení.
Ne, v objednávkovém formuláři stačí označit typ pobytu a jeho délku. Datum může být stanoven později při závazné rezervaci termínu telefonicky nebo emailem. Doporučujeme rezervaci učinit s časovým předstihem, aby bylo možné zajistit volnou kapacitu ve Vile Element.

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

8

  • přímo v apartmánu si můžete připravit expreso nebo kapučíno?
  • ráno můžete sledovat na louce pasoucí se srnky?
  • z vily je výhled na Priessnitzovy lázně i pohoří Jeseníků?
  • vzdálenost do centra Jeseníku je pouze 10 minut pěšky?
  • Jeseníky jsou oblastí s nejčistějším vzduchem v České republice?

 

OKOLÍ VILY ELEMENT

13

  • Více než 25 lyžařských středisek. Ideální pro rodiny s dětmi, i pro náročné lyžaře.
  • Kilometry dobře značených cyklotras a turistických stezek
  • Lázeňská centra – Priessnitzove lázně Jeseník, Karlova Studánka, Velké Losiny