ŘEKLI JSTE O NÁS

I was taken away by the peace and quiet of Jesnik and its surrounding region.  My wife and our three young children spent a week there and found so much to do – we visited the local spa’s, spent time on horse back and in on adrenalin activities in the forest and even had a sneak trip across the border into Poland. Best of all, we stayed in the well located and beautifully appointed Vila Element.  Discrete luxury without ostentation – the children were very happy, and us too.  Not only was our apartment spacious and very comfortable, but we were able to enjoy the Villa’s garden, -with its outdoor fire place- as well as the Villa’s in door communal facilities which included a darts and table tennis, as well as a sauna and a beautiful vaulted wine cellar.  Better than a home from home. I would recommend Vila Element and Jesenik to any one looking for some where to spend quality “wellness and activity time” time with their loved ones.  Beautiful country side – rolling hills and wooded forests- and lots to do. Two little Czech jewels.
Hugo Green

 

Dobrý den,   ač to běžně neděláme, rozhodli jsme se z důvodu naší velké spokojenosti reagovat tímto způsobem na pobyt u Vás. Už jsme zažili hodně apartmánů a penzionů, ale tak čisto a naklizeno se vidí opravdu málokde…, navíc vstřícnost, ochota…, prostě paráda. S vybavením apartmánu i společných prostor jsme byli maximálně spokojeni a konstatovali jsme, že se k Vám v budoucnu opět moc rádi vrátíme. Od nás máte velkou jedničku s hvězdičkou a budeme se těšit na naše budoucí pobyty u Vás. ;-)
Ivana a Jiří N.

 

Jeseník je naše oblíbená destinace. S dětmi můžeme zajít do jedné ze tří dobrých zcela nekuřáckých restaurací či do jesenického minipivovaru, v jehož areálu je i příjemná nekuřácká hospůdka s místním jesenickým pivem. Nedaleké Priessnitzovy léčebné lázně se dokonce pyšní nejčistčím vzduchem v České republice. Často chodíme na výlety do nedalekého Fauna Parku, do Lesního baru nebo na rozhlednu Zlatý Chlum, kde si vždycky uděláme táborák a odkud máme překrásný výhled na celé panorama Jeseníků. Protože máme dvouletého prcka a jezdíme sem pravidelně, hodně pečlivě jsme hledali místo, kam bychom se rádi vraceli a kde bychom měli na týden až na dva zázemí pro celou rodinu skoro jako doma. Po vyzkoušení mnoha penzionů a cca po roce hledání jsme konečně našli. Vila Element je pro nás jako dělaná – neskutečný klid, krásný výhled na okolí, na zahradě hriště pro děti, kde trávíme skoro každé odpoledne, saunička, ve které se nahříváme po výletech v zimě, dostatečně velký apartmán s plně funkční kuchyní, ve které si očas upečeme buchtu, pračka… Protože celá rodina pravidelně cestujeme, jsme poměrně nároční na kvalitu ubytování a na kvalitu zázemí. Proto pro naše týdenní pobyty vždy volíme Vilu Element a všem kdo mají děti a na Jesenicko se chystají, ji můžeme jen doporučit.
Novákovi

 

Vila Element sa nachádza v preskrásnom čarovnom prostredí. Je perfektne vybavená vyhovieť aj najnáročnejšiemu vkusu. Páči sa mi jej poloha, zariadenie miestností, milým prekvapením bola priestorná sauna. Cítila som sa uvoľnene, ako doma.  Nádherné prechádzky v prírode v miestnom lesoparku s prameňmi liečivých vôd patria k nezabudnuteľným zážitkom.
Zora Doval, Kanada

 

Velmi příjemné tiché prostředí na okraji městečka (ale stále dost blízko centra) Apartmány jsou nově a vkusně zařízené, na úrovni plnohodnotného bytu, takže jsem měla dojem, že jsme doma, ale stále na dovolené. Místnosti jsou prostorné s dostatkem úložných prostor (i vlastní šatník). Hezký výhled z balkónu na louku a les (žádná další zástavba mezi Vámi a lesem). Zahrada je hezky velká a udržovaná, se slušným vybavením pro děti (trampolína, hřiště). Moc jsme si užili večerní grilování na velké terase. V okolí je až překvapivě široká nabídka programu – přes turistiku (některé výlety se dají absolvovat přímo z penziónu – bez dojíždění autem), lázně, jeskyně…
Dalibor a Janka

 

Good day, I wanted to once again thank you for your welcome. Stunning home with magnificent views! It is extremely rare that the reality was even better than the picture. We really enjoyed with friends in Jesenik and we regret that did not stop for a longer time. If there is still an opportunity to visit your edges, then I will be happy to stay in your villa.   All you good and prosperity of your business! 
Tatiana, Rusko

 

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

8

  • přímo v apartmánu si můžete připravit expreso nebo kapučíno?
  • ráno můžete sledovat na louce pasoucí se srnky?
  • z vily je výhled na Priessnitzovy lázně i pohoří Jeseníků?
  • vzdálenost do centra Jeseníku je pouze 10 minut pěšky?
  • Jeseníky jsou oblastí s nejčistějším vzduchem v České republice?

 

OKOLÍ VILY ELEMENT

13

  • Více než 25 lyžařských středisek. Ideální pro rodiny s dětmi, i pro náročné lyžaře.
  • Kilometry dobře značených cyklotras a turistických stezek
  • Lázeňská centra – Priessnitzove lázně Jeseník, Karlova Studánka, Velké Losiny