Apartmán NATUR

natur

5 až 7 OSOB / ROZLOHA  115 m2 / CENA od 2840 Kc/noc

Apartmán Natur má rozlohu 115 m2 s přírodní výzdobou obývacího pokoje a dvěma samostatnými ložnicemi s kapacitou 5 – 7 hostů. Kromě společné terasy mohou hosté využít i velký balkón s výstupem z obývacího pokoje. Apartmán se nachází v prvním poschodí vily a má přímý výstup na společnou terasu.

Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby.

Apartmán Natur klade důraz na element Dřevo. Dřevěnou energii můžete čerpat z vysokých rostlin, dřevěného nábytku, vertikálních linií interiéru, obrazů s motivy přírody, dřevem obložených stěn a zelené barvy. Dřevo reprezentuje vše, co souvisí s novým začátkem, což je také jeden z našich cílů – abyste se v průběhu dovolené i po ní cítili jako znovuzrození a svěží.

Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města.

Samozřejmostí je také dětské hřiště, veliká trampolína, stolní tenis a herna pro případ zlého počasí. Po dni plném zážitků Vám k regeneraci nabízíme saunu s odpočívárnou a útulný vinný sklípek se zařízenou kuchyňkou, nebo gril na terase.

Vila Element dále nabízí možnost uschování jízdních kol, lyží a ostatních sportovních potřeb, samozřejmostí je parkování v uzavřeném areálu.

Rezervuj si pobyt

2NP_podorys_web