Apartmán VITAL

Vital

2 až 3 OSOBY / ROZLOHA  80 m2 / CENA od 1680 Kc/noc

Apartmán Vital má rozlohu 80 m2 s kouzlem podkroví se samostatnou ložnicí a kapacitou 2 – 3 hostů. Kromě společné terasy mohou hosté využívat rozlehlou lodžii s nádherným výhledem na jesenické hory a areál přilehlých léčebných lázní. Apartmán je situován v druhém poschodí vily.

Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby.

Apartmán Vital obsahuje prvky charakteristické pro element Oheň. Ohnivou energii stimuluje světlé a teplé osvětlení, trojúhelníkové linie interiéru, inspirující umělecké objekty a červená barva. Oheň představuje sílu a energii, přináší teplo, štěstí a vášeň. Je to ideální prostor pro načerpání nové energie, nebo rozhoření ohně zapomenuté vášně.

Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města.

Samozřejmostí je také dětské hřiště, veliká trampolína, stolní tenis a herna pro případ zlého počasí. Po dni plném zážitků Vám k regeneraci nabízíme saunu s odpočívárnou a útulný vinný sklípek se zařízenou kuchyňkou, nebo gril na terase.

Vila Element dále nabízí možnost uschování jízdních kol, lyží a ostatních sportovních potřeb, samozřejmostí je parkování v uzavřeném areálu.

Rezervuj si pobyt

3NP_podorys_web