Apartmán SOLID

solid

4 až 6 OSOB / ROZLOHA  110 m2 / CENA od 2570 Kc/noc

Apartmán Solid má rozlohu 110 m2 se zajímavě členěným obývacím pokojem a dvěma samostatnými ložnicemi  s kapacitou 4 – 6 hostů. Kromě společné terasy mohou hosté využít i vlastní terasu z výstupem z obývacího pokoje. Apartmán je situován v přízemí vily.

Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby.

Apartmán Solid je inspirován elementem Země. Typické prvky elementu Země jsou například vodorovné linie, kamenný obklad, hnědá barva a hliněné květináče. Země je symbolem stability a živého prostředí, odkud vše pochází a kam se vše vrací. Věříme, že i Vy se budete s potěšením vracet ať už po zážitky nabitém dni dovolené nebo příští rok.

Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města.

Samozřejmostí je také dětské hřiště, veliká trampolína, stolní tenis a herna pro případ zlého počasí. Po dni plném zážitků Vám k regeneraci nabízíme saunu s odpočívárnou a útulný vinný sklípek se zařízenou kuchyňkou, nebo gril na terase.

Vila Element dále nabízí možnost uschování jízdních kol, lyží a ostatních sportovních potřeb, samozřejmostí je parkování v uzavřeném areálu.

Rezervuj si pobyt

1NP_10_pre web